Registreerumine Pärimusmuusika konverentsile

 

12. detsembril 2017 toimub konverents „Pärimusmuusika hetkeseis ja tulevik“

 

Mis on pärimusmuusikaga 25 aasta jooksul juhtunud? Kas oleme me õigel teel või peaksime tähelepanu suunama hoopis teistele valukohtadele? Kuidas toimida edasi, kui nišimuusikast on kujunenud põhivoolu muusikastiil? Kuidas hoida pärimusmuusikat modernsena kaotamata sidet juurtega?

 

Nendele ja paljudele teistele küsimustele otsivad vastust praktikud ja teoreetikud; pärimuse kandjad ja õpetajad: Janika Oras- rahvaluule- ja muusikateadlane, vanapärase laulustiili õpetaja ja esitaja. Meelika Hainsoo- muusik, ansambel Lepaseree liige. Maarja Nuut- muusik. Valdur Mikita- kirjanik. Marko Veisson- muusik, sotsiaal- ja kultuuriantropoloog, Puuluup liige. Ando Kiviberg- Viljandi pärimusmuusika festivali asutaja. Lauri Õunapuu-muusik, ansamblite Metsatöll ja Ülemakstud Rentslihärrad liige. Valle-Sten Maiste- Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia filosoofia ja esteetika lektor, kultuuriajakirjanik ning teatrikriitik.

 

Konverents toimub Viljandis Pärimusmuusika aidas kell 11.00-17.30 ja on tasuta. Lõpunoodid kõlavad kell 19 Cätlin Mägi soolokontserdil„Mu pill parmupill!“. Kontserdipiletid on saadaval Piletilevis ja kohapeal.

 

Täpne programm saabub automaatselt Teie e-mailile peale registreerimist. Registreerimine lõppeb 7. detsembril.

 

 

 

*
*
*