Lamamiskontsert: kaasav kannelde improvisatsioon

17.11.2018 19:00
Pärimusmuusika Ait

Piletid: osta siit!
7€ /10€ /12€ 

Lamamiskontsert on formaat, kus täidame oma suure saali mõnusate asemetega, loome õdusa atmosfääri ning laseme igaühel tavapäraste argimurede asemel langeda oma mõtetesse. Olemise teeb eriti mõnusaks ja sumedaks alati isesugune atmosfäär ja valguslahendus.

Hämarusse mattuvatel sügisõhtutel on paras aeg end mõnusalt kerra tõmmata ja suletud silmil lasta muusikal end kaasa viia. Sel novembriõhtul kutsume teid rännakule Pärimusmuusika Aita, kus salapärast, helisev-helget ning siinilma ja unenäo piiril balansseerivat atmosfääri loovad tuntud Eesti väikekandlemängijad (Kadri Lepasson, Ann Maria Piho, Eva Väljaots jpt). Mis täpsemalt sündima hakkab, selgub kohapeal, kuid kindel on see, et puudutamata see teid jätta ei saa. Julgemad saavad ka ise muusika tegemises käe valgeks.

silvertonisson Lamamiskontsert folkee 005 19112016

Oluline teada:
* Kontserdile saavad tasuta kõik kuni 12-aastased lapsed (kaasa arvatud). Vältimaks lapse vanuse määramisega tekkida võivaid komplikatsioone, palume kaasa võtta vanust tõendav dokument.
* Raske puudega isiku saatja pääseb meie kontsertidele tasuta.
* Meie kontsertidele ei pääse ühegi loomaga sh kotis ja/või puuris olevate loomadega. Juht-, hüpo- ja abikoerad on teretulnud.

Sündmuste kalender