Taaskord saab Pärimusmuuusika Lõikuspeo raames osa väiksele publikule mõeldud kodukontsertidest. Kodukontserdid pakuvad võimalust täiesti legaalselt mõne külalislahke viljandlase kodudiivanil istudes pärimusmuusikat nautida. Kuna kodukontserdid toimuvad päriselt ka kellegi kodus, siis peab arvestama kutsuja reeglite ja kodukorraga, nagu külla minnes ikka. Vastu saab aga kuhjaga külalislahkust ja intiimset meeleolu, mida ükski suur kontserdisaal kunagi pakkuda ei suuda.

Iseenesestmõistetavalt müüakse kodukontsertidele pileteid piiratud koguses „kes ees, see mees“ põhimõttel. Täpse aadressi kontserdi toimumise kohaga saab teada alles pärast pileti ostmist

Baltazar ja Pablo lõid 2007. aastal duo, millesse Baltazar tõi ungari mõjutused ning ainult temale omase improviseerimis- ja pillikasutamisoskuse. Pablo lisas omakorda itaalia mõjud, erilise saatemuusika rütmi, viiuli mänguga imeliselt kokku kõlavad akordeonibassid ning elava kontakti tantsu ja tantsijatega. See duo paneb teid muusikas reisima, naerma, nutma ja tantsima.

 

baltazarpablo