Taaskord saab Pärimusmuuusika Lõikuspeo raames osa väiksele publikule mõeldud kodukontsertidest. Kodukontserdid pakuvad võimalust täiesti legaalselt mõne külalislahke viljandlase kodudiivanil istudes pärimusmuusikat nautida. Kuna kodukontserdid toimuvad päriselt ka kellegi kodus, siis peab arvestama kutsuja reeglite ja kodukorraga, nagu külla minnes ikka. Vastu saab aga kuhjaga külalislahkust ja intiimset meeleolu, mida ükski suur kontserdisaal kunagi pakkuda ei suuda.

Iseenesestmõistetavalt müüakse kodukontsertidele pileteid piiratud koguses „kes ees, see mees“ põhimõttel. Täpse aadressi kontserdi toimumise kohaga saab teada alles pärast pileti ostmist.

Toomas Valk on noor Setomaal elav pillimees, kes on üle 15 aasta mänginud erinevaid lõõtsalisi. Lõikuspeo kontserdil saab kuulda ülevaadet tema pillimeheteekonnast. Ettekandele tulevad nii esimed VLÜ kassetidelt õpitud pillilood kui ka viimased omaloomingulised muusikapalad. Vahepeale ka palju teisi lugusid, mis teda on aastate jooksul mõjutanud.

Pilet: 5 € OSTA SIIT

 

toomas valk