News

XXV Viljandi pärimusmuusika festival kutsub: tule vabatahtlikuks

XXV Viljandi pärimusmuusika festival kutsub oma meeskonda vabatahtlikke kellega koos korraldada tänavusest juubelifestivalist meeldejääv ja korralik muusikasündmus. Balti-ja Põhjamaade üks suuremaid muusikafestivale ootab sõbralikke ja südikaid tüdrukuid ja poisse, noori ja vanu, suvisesse Viljandisse 26. juuli – 31. juuli.

Read more...

Pärimusmuusika Ait on nädalakese jazziait

18. - 25. aprillini võõrustab Viljandi Pärimusmuusika Ait minifestivali „Viljandi Jazzkaareke“. Kuuel õhtul esineb erinevates saalides seitse koosseisu, kes kokku annavad kaheksa kontserti.

Read more...

XXV Viljandi pärimusmuusika festival annab teada: Tänavuse festivali kontsertprogramm on avalik

25. juubelit pidava Viljandi pärimusmuusika festivali kontsertprogramm on tänasest avalik ja ootab kõiki fänne suviseid plaane tegema. 27.-30. juulil toimuv festival on kindlasti selle suve üks parimaid muusikasündmusi, kus kohtub parim publik ja maailmaareene vallutavad artistid, lavale astuvad tulevikutegijad ja rahva lemmikud läbi aegade. Meeldejääval galakontserdil tehakse kummardus pärimusmuusika ajaloole. Tegevusi jagub noortele ja vanadele.

Read more...

Trad.Attack! kutsub: Tule, võida Noorte pärimusbändide konkurss

Eesti Pärimusmuusika Keskus korraldab Noorte pärimusbändide konkurssi, kus on võimalus vägeval finaalkontserdil 29. aprillil kell 18 Viljandi pärimusmuusika aida suurel laval rahvale oma muusikat tutvustada ning võistelda konkurentidega au, kuulsuse ning suurepäraste auhindade nimel. Uute tegijate patrooniks on Trad.Attack!

Read more...

All news

Events

Rahvusliku metallitöö eriala näitus "Ehe metall"

E 3. april 2017 kell 09:00
Pärimusmuusika ait

Read more...

Tõnis Niinemets power-up komöödia HOMME ON TÄNA!

P 30. april 2017 kell 19:00
Pärimusmuusika aida suur saal

Read more...

Singing and dancing class for whole family

E 1. may 2017 kell 18:00
Estonian Traditional Music Centre, small hall

Read more...

Elektroonilise Pärimusmuusika Festival

L 6. may 2017 kell 00:00
Pärimusmuusika ait

Read more...

All events