Eesti Pärimusmuusika Keskus kutsub kõiki disainereid osalema XXV Viljandi pärimusmuusika festivali tunnuskujunduse konkursile. Võistluse viimane päev on 19. detsember ja võidufondiks on 1000 eurot.

Võistlusele oodatakse töid, mis jutustaksid tänavuse festivali teemast „Uut ja vana“ ja ilmestaksid meeldejäävalt festivali, mis pakub juba 25. suve elamusterohket muusikapidu.

Tunnuskujundus peab lähtuma XXV Viljandi pärimusmuusika festivali teemast, milleks on "Uut ja vana" (Festivali teema kohta loe täpsemalt siit).

Tunnuskujundust kasutatakse festivali plakatil ja teistel reklaamväljunditel (festivali koduleheküljel, teatmikes, kavalehtedel, käepaeltel, kaelakaartidel, T-särkidel, festivalijäätisel, samuti ajalehe-, interneti- ning telereklaamides jms).

Konkursil osalemiseks palume esitada festivaliplakati kujundus, kus oleks ära toodud:

  • festivali toimumise aeg: 27.-30. juuli 2017
  • festivali nimi: XXV Viljandi pärimusmuusika festival
  • Viljandi pärimusmuusika festivali ja Eesti Pärimusmuusika Keskuse logod (lae logod alla SIIT)
  • veebiaadress www.folk.ee

Võistlustöö palume esitada digitaalselt e-maili aadressile: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või saata väljatrükina Eesti Pärimusmuusika Keskuse aadressile: Tasuja pst 6, 71011 Viljandi või tuua samal aadressil asuva pärimusmuusika aida infoletti. Tööga palume kaasa panna autori andmed.

Tööd tuleb saata hiljemalt 19. detsembriks 2016 (kaasa arvatud).

Otsuse sobivaima kujunduse osas langetab festivali korraldusmeeskond. Võidufondi suurus on 1000 eurot. Välja antakse kuni kolm auhinda. Korraldajatel on õigus jätta võitja välja kuulutamata ja auhinnad välja andmata, kui konkursile ei laeku sobival tasemel töid.

Korraldaja jätab endale õiguse eksponeerida konkursil osalenud töid veebinäitusel kodulehel www.folk.ee.

 

Lisainfo ja küsimused:

Heldi Ruiso
Viljandi pärimusmuusika festivali turunduspealik
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
434 2059, 5198 4096