Tere tulemast XXI Eesti ETNO 2017 laagrisse 18.-30.07 2017!

  • 2015 kõpuEesti ETNO on SINU elu muutev kogemus! 
  • Etno on rahvusvaheline muusikalaager noortele vanuses 16.-30. eluaastat, kus  kuulmise teel õpitakse eesti ja muude maade pärimusmuusikat. 
  • Kui mängid hästi ükskõik millist pilli ning soovid osaleda suures Etno-orkestris ning leida uusi muusikasõpru, siis oled väga oodatud Eesti Etnosse! 
  • Oodatud on nii meloodia-, harmoonia- kui ka löökpillid!  

Laagris ootavad Sind ühisõpitoad, tantsu- ja lõkkeõhtud, vaba lava, väljasõidud, üllatuskülalised ja esinemised Viljandi Pärimusmuusika festivali suurtel ja väikestel lavadel. 

Üks on kindel - kui tuled, siis tea, et need on Sinu selle suve 2 kõige ägedamat nädalat!!!

NB! Korraldajad valivad laagrisse osalejaid vastavalt pilligruppide mahutavusele ja huviliste pillimängutaseme järgi! Kui oled Eesti ETNO laagris käinud juba kolm korda järjest, siis on eelisjärjekord neil, kes on sinust vähem käinud. Aga kindlasti registreeru ja anna endast teada!

Lisainfo ja küsimuste puhul kirjuta See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 

JUHENDAJAD:

DSC05549 kris suld 2 Untitled 3 2 12356748 10153939902148968 8513845547525725538 o 524271 399549560148863 1381091299 n

 

Merike Paberits on üks Eesti ETNO korraldajatest. Lisaks korraldajale, on ta sel aastal ka üks juhendajatest. Igapäevaelus on Merike vabakutseline muusik (tuntud kui ansamblite Nikns Suns, Paberits&Tirmaste ja Estonian Folk Orchestra liige) ning pärimusmuusika õppejõud Viljandi Kultuuriakadeemias. Tema põhipillideks on flööt ja torupill, aga vahel puhub ka vilesid ja näpib parmupilli.

Lee Taul alustas viiulimängimist seitsmeaastaselt ja laulminegi on talle sama kaua armas olnud. Viimased aastad on ta veetnud peamiselt Viljandis, kuhu pärimusmuusikaõpingud teda kord tõid. Lee on kaasa teinud ansamblites Midrid, Estonian Folk Orchestra, Puzle ning muusikalise kujundajana ka mitmes teatri- ja tantsulavastuses (teatritükk Viinistu mererannal “Laineid lausudes”, Keity Pooki tantsulavastuses “Sünaps”).

Pablo Golder on segu belgia, itaalia, ameerika, inglise ja šoti verest. Ta avastas enda jaoks diatoonilise lõõtspilli 8-aastaselt ning pole sest ajast saati seda käest suutnud panna. Tema muusika on inspireeritud nii Itaalia kui ka Belgia traditsioonidest. 2015. aastal sai temast alaliselt Belgias resideeruv professionaalne muusika. Pablo on Baltazar Montanaro suur sõber ning üheskoos teevad ka duot “i fratelli Tarzanelli”. Lisaks musitseerib ta veel kollektiivides In Volata, The Reunion, ZIGO, Les bandits de Belleville.
www.pablogolder.be

Richard Holzmann on kitarrist Lipzigist, Saksamaalt, kes vaatamata oma noorele eale andnud rohkem kui 300 kontserti üle maailma (Türgis, Rwandas, Eestis jm). Ta on uskumatult osav nii klassikalises kui ka modernses kitarrimängu stiilis. 2016. aasta suvel koges ta esimest korda etnot, olles üks juhendajatest Taani etnos. Suurepärane kogemus! Sel aastal on Richard juhendamas Eesti Etnos.
www.richardholzmann.de

Tobias Karlehag - suurepärane trummar Rootsist. Tobias on igapäevaselt seotud väga erinevate muusikaprojektide ja stiilidega, alustades traditsioonilisest muusikast, lõpetades elektroonilise burdooni muusikaga. Ta on oma teadmised omandanud Göteburgi Ülikoolis maailmamuusika erialal ning lisaks veel mitme guru käest nii Türgist kui ka Indiast.

KURSUSE TASU JA REGISTREERUMINE

Kursuse tasu on 200 €. Hinnas sisaldub:

  • laagri jooksul toimuvad bussisõidud
  • toitlustamine laagri ajal (hommiku-, lõuna-, õhtusöök, lõunaoode ja õhtupala)
  • majutus laagri ja Viljandi pärimusmuusika festivali ajal
  • festivali esineja kaelakaart, mis tagab vaba sissepääsu kõikidele kontserditele

Registreerumiseks tuleb täita vastav vorm, mille leiad SIIT

Kinnitus laagrisse saamiseks saadetakse hiljemalt 1. aprilliks.

Saades laagrijuhi kinnituse laagris osalemise kohta, palume kanda tagastamatu garantiisumma 30 € MTÜ Eesti Pärimusmuusika Keskuse arveldusarvele SEB pangas EE691010220008039018.
Ettemaks garanteerib koha laagris!
Ülejäänud 170 € peab olema laekunud Eesti Pärimusmuusika Keskuse arvele hiljemalt
17. juuniks 2017. Makse selgituseks tuleks märkida "Eesti ETNO 2017" ja oma nimi.

Eesti Etno Facebookis