Tere tulemast August Pulsti õpistusse!

Meie eesmärk on lihtsustada teekonda pärimusmuusika juurde. Pakume võimalust tulla kursustele ka Viljandist väljapoole- Tallinnasse ja Raplasse. Meie rändkursusi saab aga endale lausa koju, kooli või asutusse kutsuda. 

Õppeaastal 2016-2017 pakume paljude jaoks juba tuttavaid kursusi nagu näiteks Sissejuhatus pärimusmuusikasse kõiksugu õpetajatele ja Laulumängude kursused (toimuvad nii Viljandis kui ka Raplas), mis on suunatud eelkõige kooliperedele. Eraldi kursus tuleb ka muusika- ja huvikoolide akordioniõpetajatele. 

Nagu varemgi on võimalik käia ringides - laulu-ja mänguring peredele ootab Viljandi lapsi koos emade-isadega mängima ning täiskasvanute väikekandleringid toimuvad nii meie juures Pärimusmuusika aidas, Tallinnas Rahvakultuuri keskuses ja Rapla Loomeruumis. Viljandis ja Tallinnas saab õppida saab ka rahvakannelt.  Rahvakandle õpet pakume ka koduõppe vormis- kui teie kandis on hea kandlemängija, kes võiks teid õpetada, siis võtke meiega ühendust- teie saate omakandi inimeselt tunde võtta ja meister saab edasi anda oma teadmisi ja kogemusi. Pulsti õpistul on ka olemas paljude kandlemängijate kontaktid üle Eesti.  

Kaks korda kuus hakkab  sügisel ja kevadel Aidas koos käima klubiline lauluring Laulutuba, kus lauldakse nii uuemaid kui vanemaid laule. 

Lõõtspillimängu huvilistele algab taas lõõtsakursus, kus saab kuulda, mis kogenud pillimeestel ja pillimeistritel öelda ning omandada uut repertuaari. Oktoobris toimub Rakveres Parmupilli õppepäev,  Parmupillikursused toimuvad nii Viljandis kui Raplas  ja 4. veebruaril saab teoks juba IV Parmupillifestival Tallinnas.
Vanad seltskonnatantsud saavad selgeks meie praktilisel tantsukursusel

 

Meil on kavas veel nii mõndagi toredat, hoidke meie kursuste lehel silm peal. Valige endale vasakpoolsest menüüst Eelolevad kursused, laagrid ja ringid, leidke endale sobiv kursus ja pange end kirja.

Kui soovite infot uute kursuste kohta oma postkasti kirjutage meile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. ja me lisame teid oma postiloendisse. Loomulikult leiate meid ka Facebookis.

Ilusat uut õppeaastat ja kohtumisteni!

Kairi Leivo & Mare Lilienthal