Peapreemia - Toomas Ojasaar - Põlva Muusikakool - õpetaja Heino Tartes

Pillirühmade parimad:

  • Avatud plliklass (noorem) - Mattias Metsalu - Haapsalu Muusikakool - õpetaja Viive Marleen
  • Avatud pilliklass (vanem) - Hanna-Liis Lao - Haapsalu Muusikakool - õpetaja Viive Marleen
  • Torupill (noorem) - Karolin Übner - Viljandi Muusikakool - õpetaja Merike Paberits
  • Torupill (vanem) - Kaisa Kuslapuu - Võru Muusikakool - õpetaja Sandra Sillamaa
  • Näppepillid (noorem) - Nadežda Tšuvpilo - Tapa Muusikakool - õpetaja Ilmar Kald
  • Näppepillid (vanem) - Ivo Laanelind - Värska Muusikakool - õpetaja Kristjan Priks
  • Viiul (noorem) - Laura Kruusamäe - Värska Muusikakool - õpetaja Ott Kaasik
  • Viiul (vanem) - Triin Puusaar - Viljandi Muusikakool - õpetaja Karoliina Kreintaal
  • Kannel (noorem) - Marie Laanisto - Häädemeeste Muusikakool - õpetaja Reine Niin
  • Kannel (vanem) - Elise Roodla - Valga Muusikakool - õpetaja Koidu Ahk
  • Lõõts (noorem) - Doris Kudre - Värska Muusikakool - õpetaja Toomas Valk

Eripreemiad:

  • Hanna Valk - viiul (vanem)/ hiiukannel (noorem)/ torupill (noorem) - pärimusmuusika mitmekülgsuse eest

Kannel (noorem)

  • Eliisabet Sarv - külakandle omapärase mängutehnika kasutamise eest
  • Kärt Suurlaht - stiilipuhta ja variantiderohke pillimängu eest
  • Miina Aleksandra Piho - kaasahaarava esinemise eest

Kannel (vanem)

  • Ruti Kirikmäe - tantsulise ja stiilse pillimängu eest
  • Marii Keerd - tantsurõõmsa pillimängu eest
  • Lisanne Kabel - mitmekülgse ja dünaamilise pillimängu eest
  • Kalev Vatsel - meheliku ja värvika esinemise eest erinevatel kandletüüpidel

Avatud klass (noorem)

  • Ellinor Raudsepp - tantsulise esituse ja hea pärimusmuusika tunnetuse eest
  • Eliise Veltri - silmapaistvalt ilmeka esituse eest

Avatud klass (vanem)

  • Säde Tatar - huvitavate seadete eest
  • Lisete Ulla - tantsulise esituse ja hea pärimusmuusika tunnetuse eest

Lõõtsalised (noorem)

  • Henrik Hinrikus - hoogsa lõõtsamängu eest
  • Eva-Lotta Krigul - hingestatud karmoškamängu eest
  • Kaisa Kuslapuu - nüansirikka mängu eest

Lõõtsalised (vanem)

  • Toomas Ojasaar - võistumängimise peapreemia

Viiul (vanem)

  • Elss Marta Raidmets - jalustniitva artistlikkuse eest
  • Gloria Kadarpik - kaasahaaravalt tantsulise mängu eest

IMG 4812