Sel aastal on igal noorte pärimusmuusikute ansamblil võimalus oma muusikat vägeval kontserdil publikule tutvustada ning teiste bändidega suurepäraste auhindade peale võistelda.

noorteKonkursi eelvoorus osalemiseks on tarvis saata:

  • oma ansambli nimi ja kirjeldus
  • liikmete nimi, vanus ning pill, mida mängitakse
  • 2 pärimusmuusika loo salvestus ansambli repertuaarist

Osalema on oodatud noorteansamblid, kelle repertuaaris on vähemalt 2 pärimusmuusika pala ning mille liikmed on kuni 20-aastased.

VEEL ON VÕIMALIK OSALEDA! REGISTREERUMINE KESTAB 13. APRILLINI.

Kõigi eelvoorus osalenud bändide seast valib Eesti Pärimusmuusika Keskuse programminõukogu välja finalistid, kes on palutud osalema lõppvõistlusele 29. aprillil Viljandi pärimusmuusika aida suures saalis. Lõppvoorus peab iga ansambel esitama lühikese kava, mida hindab nii kohale tulnud publik kui ka professionaalne žürii. Pärast noorte esinemist astub žürii otsuse tegemise ajaks lavale ansambel Curly Strings, kes esitab nii vanu hitte kui uusi lugusid tulevaselt albumilt. Õhtu lõpetab autasustamine ning peapreemia võitja ülesastumine.

Konkursi patrooniks on maailma lavalaudadel eesti pärimust nakatavalt esitav ansambel Trad.Attack! Kõik bändi liikmed soovivad inspiratsiooni ning tegutsemisindu tulevastele noortele pärimusmuusika ansamblitele ning hoiavad osalejatele pöialt!

Tulge saama oma bändile kihvti kogemust, kohtuma teiste bändidega ning konkureerima vingetele auhindadele!

Autasudeks on:

  • Peapreemia - Eesti Kultuurkapitali stipendium 500€
  • VPF eripreemia - esinemine 2017 Viljandi Pärimusmuusika Festivali põhiprogrammi raames
  • Trad.Attack! eripreemia - 1,5-tunnine ansambli manageerimise koolitus Sandra Vabarnalt
  • EPMK eripreemia - "Tuuni-oma-bändi" pakett: fotosessioon, salvestussessioon TÜVKA stuudios, minituur pärimusmuusika pesades 2017/2018 hooajal, näpunäitetund Eesti Pärimusmuusika Keskuse turundusosakonnalt
  • Publikupreemia - esinemine Viljandi pärimusmuusika aidas 2017/2018 hooaja raames

Vaata ka infot suure üleriigilise võistumängimise kohta SIIT

Konkursi eelvoorus osalemiseks saada palun demo aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

Lisainfo ja kontakt:

Jaan Jaago
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
+372 5666 1738