Kõik noored pärimusmuusikute ansamblid, see on teie võimalus! Noorte pärmusbändide konkurss tuleb taas, et saaksite Pärimusmuusika Aidas mõõtu võtta, auhindu võita ning, mis peamine – saada tuult tiibadesse!

Kõigepealt eelvoor. Kui ansambli repertuaaris on vähemalt 2 pärimusmuusika pala ja kõik liikmed on kuni 26-aastased, siis saada kohe aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. alljärgnev info:

  • Ansambli nimi ja kirjeldus (näiteks, kaua koos olete musitseerinud ja mis teid inspireerib. Miks mitte ka mõni lõbus lugu proovisaalist. Ole loominguline!)
  • Iga liikme nimi, vanus ja instrument, mida mängib.
  • 2 pärimusmuusika loo salvestust ansambli repertuaarist (salvestuse kvaliteet ei ole esmatähtis)

 

NB! REGISTREERUMINE KESTAB 1. APRILLINI 2019!

 

Eelvoorus osalenud bändide seast valib Eesti Pärimusmuusika Keskuse programminõukogu välja finalistid, kes on palutud osalema lõppvõistlusele 4. mail Viljandi Pärimusmuusika Aida väikses saalis. Lõppvoorus esitab iga ansambel lühikese kava, mida hindab kohale tulnud publik ja professionaalne žürii.

Õhtu jooksul esineb eelmise aasta võitja Duo Ruut ja õhtu lõpetab peapreemia võitnud pärimusbänd!

Auhinnad, mille nimel võistlema asutakse on:

  • I koht: Eesti Kultuurkapitali loominguline stipendium 500 € ning ülesastumine Viljandi pärimusmuusika festivali põhiprogrammis! Selleks annab Eesti Pärimusmuusika Keskus peapreemia laureaadile kõrvale ühe professionaalse Eesti pärimusmuusiku, kes aitab luua tervikliku kontsertkava!
  • II koht: 1 loo salvestussessioon Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemias ja esinemisevõimalused Viljandi pärimusmuusika festivali Rohelisel laval ning sügisesel Lõikuspeol!
  • III koht: esinemisvõimalused Viljandi pärimusmuusika festivali Rohelisel laval ning sügisesel Lõikuspeol
  • lisaks mitmed vahvad eriauhinnad.
Lisainfo:
Merike Paberits
+372 5349 0015
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.">
 

FB event2