MandoTrio

MandoTrio on kolmest energiat täis noorest mandoliinimängijast koosnev pärimusklassikat ning omaloomingut viljelev koosseis, mis sai alguse 2016. aasta oktoobris. Lisaks topeltkeelte tärinale kasutab MandoTrio stomp-boxi ja octaverit, et lisada trummi ja bassi, olles seega kaasaegsed tehnikat kasutavad pärimusmuusikud! MandoTrio missiooniks on nakatada inimesi mandoliinihullusesse.

"Me räägime kustkohast see mandoliin on tulnud, kuidas olnud ja jäänud siia Eestimaale ning sellest kus seda pilli tänapäeval kasutatakse. Lisaks tutvustame pärimuslaulu ja lihtsamaid tantse ning näitame, kuidas saab traditsiooniliste lugude mängimise kõrval tegeleda samaaegselt ka omaloominguga.»

Mängivad:
Hans Mihkel Vares - mandoliin, vokaal
Tanel Sakrits - mandoliin, vokaal
Kristjan Kuusmik - oktavmandoliin, vokaal
 
Grupi suurus: kuni 100 inimest ilma võimenduseta (võimendusega arv suurem)
Kestus: 45 minutit
Hind: 175 € tellides kooli / Pärimusmuusika Aidas 150 €

Koolikontsertide toimumist toetab Haridus- ja Teadusministeerium.

Paberits ja TrimastePaberits & Tirmaste

Paberits& Tirmaste on eesti pärimusmuusikat mängiv flöödiduo. Duo, kes on võtnud enda südameasjaks pärimusmuusika maailmas flöödimängu ja flöödimaailmas pärimusmuusika edendamise. Nende repertuaar koosneb peamiselt vanadest viiulilugudest, mis on muusikute esituses säilitanud oma tantsulise iseloomu. Asetades vana uude konteksti, on duo leidnud endale sobiva hingamise.

Kahe flöödi koosmäng loob omapärase elava kõlapildi, kus iga joon annab tõuke tantsuks ning värvivarjund hoiab põnevusega kuulamas.

Mängivad:
Merike Paberits - flööt, altflööt, laul
Katariina Tirmaste - flööt, laul
 
Grupi suurus: kuni 100 inimest ilma helivõimenduseta (võimendusega arv suurem)
Kestus: 45 minutit
Hind: 175 € tellides kooli

Koolikontsertide toimumist toetab Haridus- ja Teadusministeerium.

Lisainfo:
Margit Kuhi
laste- ja noortevaldkonna spetsialist
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
+372 5568 7474