Vaata lisaks

Festival "Torupill ja teine" 2.-4.juuni 2017 Viljandis
Avalikud esinemised:
R.02.06. Hansapäevade avarongkäik
L.03.06. kl 20 „Tantsutuba“ – Pärimusmuusika ait
P.04.06. kl 14  Suur lõppkontsert – Raekoja park

Õppelaagri teema: Oma looming
Enam kui kümne aastat oleme koos torupilliga mängitanud lugematul hulgal erinevaid instrumente alates parmupillist, viiulist, hiiu kandlest, ukulelest ja muid iseloomuga muusika tegemiseks võimalikest pillidest. Torupill ja karmoška on kaks head sõpra, kes käivad meie laagris juba mitmendat aastat käsikäes ning sellest on saanud meeldejääv traditsioon.
2017. aasta laagri teemaks on „Oma looming“. Õppejõud päästavad valla oma loominguloomad, et jagada õpilastele kõike põnevat, mida nad ise südamest loonud on. Mõni teeb uue loo spetsiaalselt selle laagri ja osalejate jaoks. Samuti on õppijatel endil võimalik oma tehtud loomingut teistele esitada ning õpetada.
Nagu mullugi on aasta erikülalisteks torupilli õppejõud Dmitri „Meister“ Demin Karjalast ja karmoška mängija Pavel Kuteregin Udmurtiast. Neile sekundeerivad meie pillimeistrid ja meistermängijad Juhan „Juss“ Suits, Kulno Malva ja Kristel Kutser. Karmoškade vägesid juhatab Setomaalt pärit Toomas Valk. Siia juurde kogenud osalejad ja uued!
ME TEEME SEDA JÄLLE!

vend jaan 9430 2

1. Kogunemine, elamine (ehk ööbimine) ja õpitöö Viljandi Waldorfkoolis (Lutsu 4). Korraldajad pakuvad elementaarse küljealuse, soovitav kaasa võtta      isiklikuks uneks vajalikud vahendid.
2. Süüa saab. Saab ka osaleda üritustel, kontsertidel! Märkus: traditsiooniline peakorraldaja kokkamine toimub ka!
3. Festivali lõppkontsert pühapäeval, 04.06.2017 kell 14.
4. Registreerimine: EPMK August Pulsti Õpistu www.folk.ee/opistu (kuni 25. maini 2017). Samas ilmub ka festivali töökava.
5. Osalemistasu: € 33. A/A EE 1610 1022 0020 6680 14 Viljandi Vanamuusika Festival (märksõna: Torupill+nimi) PS. Korraldaja saab esitada arve!
6. Peamine: me oleme hea seltskond, kes naudib enesearendamist samaväärsete hulgas!
7. Märkus: vajalik on elementaarne torupillimängu oskus (algõpet ei toimu) ja karmoškamängijatel soovitavalt G-duur instrument.
8. Koolitustõendi soovist anda teada registreerimisel.

IN ENGLISH

НА РУССКОМ ЯЗЫКЕ

Info: Kristel Kutser: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.; 5370 3360; vaimliselt arendavad teemad (õpitöö ja õppekavad jm)
Trallmann: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 5665 9257 (rahaasjad, majutus, toitlustus jm. korraldus)
„Jooksev“ Info täieneb ja ilmub: www.folk.ee/opistu

REGISTREERI END LAAGRISSE

 

„TORUPILL JA TEINE 2017“ KORRALDAVAD:
EPMK AUGUST PULSTI ÕPISTU
VILJANDI VANAMUUSIKA FESTIVAL MTÜ