Vaata lisaks

Leanne Barbo ja Katrin SoonAeg: 22.-23. september ja 10.-11. november 2017

Koht: Loomeruum, Rapla

Koolitajad: Leanne Barbo, Kati Soon

Kursuse maht: 40 tundi

Ööbimine: Loomeruumis 5€/öö oma madratsiga

Kursuse sisu: Eelkõige juba kandle õpetamis- ja mängupraktikat omavatele kooli, muusikakooli ja lasteaia õpetajatele suunatud väikekandle intensiivkursus, mis sisaldab 6-7 keelse ja 10 keelse kandle intensiivselt õpet, kandlele sobiliku repertuaari leidmist ja kohandamist, juhised pilli hooldamisest ja häälestamisest. Kursus koosneb kahest kahepäevasest kohtumisest ning ühe koolituskorra tundide arv on 8 +8 tundi. Vahepeal toimub iseseisev töö kandlega.

Koolitajatest:

Leanne Barbo kohta võib öelda, et talle meeldib kandlega mängida tantsulugusid, eriti polkasid, ja meeldib mõelda kandle ajaloost ja vanadest pillimeestest. Ja et ta on Tabasalu Muusikakoolis juba 12 aastat kannelt õpetanud.

Katrin Soon on on töötanud pärimusmuusika ja kandleõpetajana mitmes Lõuna-Eesti muusikakoolis. Alates 2004. aastast on õpetanud kannelt Eestis ja välismaal mitmetel kursustel ja laagrites, juhendanud õpitubasid erinevate festivalide ja ürituste raames. Katrin on kandleansambli TRIO Soon/Piho/Lepasson liige.

Kursuse tasu: 80 €

KURSUSEL OSALEMISEKS TÄIDA REGISTREERIMISVORM

Saades koolitusjuhi kinnituse kursusel osalemise kohta, palume kanda tagastamatu garantiisumma 20 € MTÜ Eesti Pärimusmuusika Keskuse arveldusarvele SEB pangas EE691010220008039018. Ettemaks garanteerib koha kursusel!

Ülejäänud 60 € peab olema laekunud Eesti Pärimusmuusika Keskuse arvele hiljemalt nädal enne kursuse algust.

Makse selgituseks tuleks märkida VÄIKEKANDLE INTENSIIVKURSUS ja oma nimi.

Teie poolt tasutud summa esitame Maksu- ja Tolliametile, mis kantakse Teie tuludeklaratsiooni koolituskuluna.

Kursuste korraldaja-koordinaator
Margit Kuhi
55687474
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.