Lõikuspeo avapäeva lõpukontserdil ühendavad jõud kaks noortest meestest koosnevat ansamblit: Zetod ja Lõõtsavägilased! Mõlema koosluse eesmärgiks on võtta festivalist viimast ning me kõik teame, et nad teevad seda- nad panevad publiku hüppama, kargama ning ennastunustavalt pidutsema!

Mitmekordne Etnokulpide laureaat ning pärimusmuusikažanri üks parimaid peobände Zetod ei vaja pikemat tutvustamist, aga sel korral on nende ülesastumine teistmoodi! Tänavusel Lõikuspeol on Zetod etteaste pühendatud suvise festivali teemale ning „Naiste hääl“ toob lavale leelot, mida originaalis on laulud naised ja otseloomulikult ei puudu lavalt ka korralikus koguses rock’n’rolli, mis naistele samuti enam kui korda läheb.
Lõõtsavägilased mängivad põhiliselt rahva- ja pärimusmuusikat, kuid ei pane noored mehed kätt ette ka teistele muusikastiilidele.

Kahe aasta jooksul on ansambel andnud juba üle 130 kontserdi, astunud üles nii mõnelgi tähtsamal pärimusmuusika festivalil ja sündmusel. Nad on esinenud nii Viljandi pärimusmuusika festivalil, Hiiu Folgil kui ka Viljandi Hansapäevadel koos Untsakatega. Ja nüüd on nad Lõikuspeol, et koos sinuga pidutseda!

1zetovägilased