Random Image

Cätlin Mägi

Cätlin Mägi õppis Märjamaa muusika- ja kunstikoolis klaverit ja plokkflööti. Pärimusmuusikaga hakkas Cätlin süvendatult tegelema pärast õppima asumist Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia pärimusmuusika erialale. Huvi pärimusliku pillimängu erinevate stiilide ning traditsiooniliste pillimeeste vastu ning soov pärimust edasi kanda viis selleni, et Cätlin asus ka ise õpetama.

Hetkel õpetab Cätlin Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemias, Viljandi Muusikakoolis ning annab kursusi Eesti Pärimusmuusika Keskuses. Cätlini käe all saab lisaks parmupillile õppida veel torupilli, flööti ja pärimusmuusika teoreetilisi aineid (noodistamine ja analüüs).

Juhan Suits

Juhan Suits on üks Eesti parimatest rahvapäraste puhkpillide mängijatest, kelle sarvelugudeta pole viimase kümne aasta jooksul naljalt hakkama saanud pea ükski pärimusmuusikakogumik ega tähtsam pärimusmuusikasündmus.

Juhan mängib Eesti torupilli, sarve, vilesid ja parmupille Eesti-Ukraina maailmamuusikaansamblis Svjata Vatra ning töötab Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia rahvapärast puhkpillide lektorina.

Merike Paberits

Merike Paberits on noor muusik, kes enamjaolt viljeleb pärimusmuusikat. Ta mängib flööti, torupilli, pikkavilet ja parmupilli. Merike lõpetas Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia pärimusmuusika eriala 2012. aasta kevadel ja omandab hetkel magistrikraadi Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia pärimusmuusika õppekaval.

Lisaks on ta oma muusikalist silmaringi arendanud osaleja ja õpetajana Eesti, Sloveenia ja Prantsusmaa etnolaagrites ning olnud vahetusõpilane Göteborgi Muusika- ja Draamaakadeemias maailmamuusika erialal.

Merike on tegev ka järgnevates ansamblites: VEM, Nikns Suns ja Rütmiallikal.

Täpsem info ja tellimine:

haridus@folk.ee
tel +372 555 22 683

Aadress

Pärimusmuusika Ait
Tasuja pst 6, Viljandi, 71011

MTÜ EESTI PÄRIMUSMUUSIKA KESKUS 

Reg-nr: 80116582
KMKR: EE100623277
Ak SEB: EE691010220008039018

Üldinfo

Eesti Pärimusmuusika Keskuse büroo
folk@folk.ee
+372 434 2050 (E–R 9.00–17.30)

Piletikassa, administratsioon
+372 434 2070 (T-L 12.00-19.00)

Ruumide rent
+372 5552 2683 (E-R 09.00-17.30)

Pärimusmuusika Ait
Avatud T-L 12.00-19.00 ja sündmuste ajal

Aida kohvik

Pärimusmuusika Aida III korrus ja terrass
Avatud T-L 12.00-19.00

info@aidakohvik.ee
+372 434 2066
+372 507 1452

Kiirviited

Viljandi pärimusmuusika festival
Esindusgalerii
Aida kohvik


Oleme osa Tartu 2024 külalislahkuse võrgustikust

Müügitingimused Privaatsustingimused
Kasutame küpsiseid parema kasutajakogemuse ja isikupärastatud teenuse pakkumiseks.

Kontrastsus

Käesoleval veebilehel on võimalik muuta sisu kontrastsust, et lugemist hõlbustada.

Sisu suurendamine

Sisu suurendamiseks soovitame kasutada veebilehitsejale sisseehitatud funktsionaalsust: hoidke all Ctrl klahvi (OS X operatsioonisüsteemis Cmd klahvi) ja vajutage samal ajal + või - klahvi.

Teine mugav võimalus on kasutada hiirt: hoidke all Ctrl klahvi ja samal ajal liigutades hiire kerimisrulli. Tagasi normaalsuurusesse saab, kui vajutada samaaegselt Ctrl ja 0 klahvile.
Kõik enamlevinud operatsioonisüsteemid sisaldavad seadeid ekraanil esitatava sisu suurendamiseks.

Windows 7’s leiad programmi nimega Magnifier, kui vajutad all vasakul “Start” menüü nupule, trükid Magnifier (piisab juba mõnest esimesest tähest) ja vajutad Enter. Avaneb väike aken, milles on kõik on suurendatult. Vaikimisi jälgib programm hiire kursori asukohta. Windows XP’s leiad Magnifier’i kui liigud Start > All Programs > Accessories > Accessibility > Magnifier.
Apple arvutitel tuleb suurendamise kasutamiseks navigeerida järgnevalt: Apple menüü > System Preferences > Accessibility (või Universal Access) > Zoom.

Ajaviide pärimusmuusikaga

Kandlekursus

Parmupillikursus

Laulumängud

Parmupillikursus

Parmupillikursus

Ajaviide pärimusmuusikaga

Kandlekursus

Parmupillikursus

Laulumängud