Random Image
Juhataja

Tarmo Noormaa

tarmo@folk.ee

+372 508 7759

Büroojuht

Anu Rannu

anu@folk.ee

+372 5330 4928

Bürooassistent

Kadi Meriluht

folk@folk.ee, kadi@folk.ee

+372 434 2050

Programmijuht

Henrik Hinrikus

henrik.hinrikus@folk.ee

+372 508 7759

Turundus- ja kommunikatsioonijuht

Kristjan Priks

kristjan.priks@folk.ee

+372 516 7730

Turundusspetsialist

Kärt Suurlaht

kart.suurlaht@folk.ee

+372 5822 5673

Haridusvaldkonna juht

Margit Kuhi

margit.kuhi@folk.ee

+372 5568 7474

Noorte valdkonna projektijuht (sh õpitoad)

Lee Taul

lee.taul@folk.ee

+372 516 7730

Korraldusjuht (sh ruumide rent, ekskursioonid)

Kristel Jaago

kristel.jaago@folk.ee

+372 5822 5673

Korraldusjuhi abi

Lisann Raid

lisann.raid@folk.ee

Teabekogu ja poe juhataja, korraldusjuhi abi

Inga Ronk

inga.ronk@folk.ee

+372 5568 7474

Pearaamatupidaja

Sille Poola

sille.poola@folk.ee

+372 516 7730

Haldusjuht

Peedu Põld

peedu.pold@folk.ee

+372 522 3583

Lavameister-tehnik

Marko Peder

marko.peder@folk.ee

+372 5822 5673

Lavameitser-tehnik

Mati Ploompuu

mati.ploompuu@gmail.com

Majajuhid:
Karmen Ruga
Tiina Zujenkov
Kris-Katry Kohv
Kertu Tilk

Tehnilised töötajad:
Mati Ploompuu
Sigrid Koor
Joosep Uusväli
Rene Liivamägi

Korraldusjuhi abid:
Lisann Raid
Kadi Lõhmus
Karis-Katry Kohv

Saaliteenindajad:
Kertu Tilk
Liis Tilk
Miia Rannu
Ulvrika Veidenbaum
Reilika Ritson
Kendra Rosen
Kaie Kasak
Noora Ronk

Mööbeldustiim:
Aksel Mänd
Alo Aasmäe
Lauri Aavik
Joosep Uusväli
Ahti Hiet
Eke-Jaan Sarv
Ott Ajaots
Aleksander Aasmaa

Aadress

Pärimusmuusika Ait
Tasuja pst 6, Viljandi, 71011

MTÜ EESTI PÄRIMUSMUUSIKA KESKUS 

Reg-nr: 80116582
KMKR: EE100623277
Ak SEB: EE691010220008039018

Üldinfo

Pärimusmuusika Ait
Avatud T-L 12.00-19.00 ja sündmuste ajal

Piletikassa, administratsioon
+372 434 2070 (T-L 12.00-19.00)

Eesti Pärimusmuusika Keskuse büroo
folk@folk.ee
+372 434 2050 (E–R 9.00–17.30)

Ruumide rent
+372 5552 2683 (E-R 09.00-17.30)


Aida kohvik

Pärimusmuusika Aida III korrus ja terrass

Avatud T-L 12.00-19.00

info@aidakohvik.ee
+372 434 2066
+372 507 1452

Kiirviited

Viljandi pärimusmuusika festival
Esindusgalerii
Aida kohvik

Oleme osa Tartu 2024 külalislahkuse võrgustikust

Müügitingimused Privaatsustingimused
Kasutame küpsiseid parema kasutajakogemuse ja isikupärastatud teenuse pakkumiseks.

Kontrastsus

Käesoleval veebilehel on võimalik muuta sisu kontrastsust, et lugemist hõlbustada.

Sisu suurendamine

Sisu suurendamiseks soovitame kasutada veebilehitsejale sisseehitatud funktsionaalsust: hoidke all Ctrl klahvi (OS X operatsioonisüsteemis Cmd klahvi) ja vajutage samal ajal + või - klahvi.

Teine mugav võimalus on kasutada hiirt: hoidke all Ctrl klahvi ja samal ajal liigutades hiire kerimisrulli. Tagasi normaalsuurusesse saab, kui vajutada samaaegselt Ctrl ja 0 klahvile.
Kõik enamlevinud operatsioonisüsteemid sisaldavad seadeid ekraanil esitatava sisu suurendamiseks.

Windows 7’s leiad programmi nimega Magnifier, kui vajutad all vasakul “Start” menüü nupule, trükid Magnifier (piisab juba mõnest esimesest tähest) ja vajutad Enter. Avaneb väike aken, milles on kõik on suurendatult. Vaikimisi jälgib programm hiire kursori asukohta. Windows XP’s leiad Magnifier’i kui liigud Start > All Programs > Accessories > Accessibility > Magnifier.
Apple arvutitel tuleb suurendamise kasutamiseks navigeerida järgnevalt: Apple menüü > System Preferences > Accessibility (või Universal Access) > Zoom.

Üldkontakt

Töötajad

Töötajad

MTÜ Liikmed

Nõukogu liikmed

Töötajad

Töötajad

Üldkontakt

Töötajad

Töötajad

MTÜ Liikmed

Nõukogu liikmed